Členství - Společnost bratří Čapků

Společnost bratří Čapků
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Členství

O typech členství, právech a povinnostech členů a možnostech zániku členství podrobně informují Stanovy SBČ. Na této stránce najdete základní informace pro ty, kteří se chtějí stát členy SBČ.


Podmínky členství

K získání členství je nutné:

  • vyplnit přihlášku a zaslat ji na adresu SBČ (Společnost bratří Čapků, Městská knihovna v Praze, Mariánské nám. 98/1, 115 72 Praha 1)

  • po obdržení složenky zaplatit členský příspěvek = 100 Kč ročně + zápisné 20 Kč.

Získání přihlášky

Máte-li zájem stát se členy SBČ, můžete získat přihlášku několika způsoby:

  • stáhnout si ji (zde) z našich webových stránek (po vyplnění ji zašlete poštou na adresu SBČ)

  • napsat si o ní na adresu SBČ: Společnost bratří Čapků, Městská knihovna v Praze, Mariánské nám. 98/1, 115 72 Praha 1 a odeslat vyplněnou tamtéž

Novým členům po projednání jejich přijetí do SBČ na výborové schůzi na základě jejich přihlášky a po zaplacení členského příspěvku a zápisného zasíláme členskou legitimaci. Členové SBČ poté pravidelně dostávají tiskoviny SBČ s informacemi o činnosti SBČ a termíny pořadů.

Členský příspěvek a číslo účtu

Členský příspěvek je splatný složenkou na účet SBČ. Složenku rozesíláme členům vždy začátkem kalendářního roku. V posledních letech se ustálila zvyklost, že většina členů, s ohledem na stále se zvyšující náklady na činnost SBČ (zejména poštovné), považují členský příspěvek za minimální a posílají vyšší částku.

Příspěvky SBČ můžete platit na účet SBČ: 270925441/0300.

Společnost bratří Čapků
Mariánské nám. 98/1
115 72 Praha 1
sbcdotazy@gmail.com
Kontakt:
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky